[Trenerzy] Keaira LaShae

Kaeira LaShae to bardzo wszechstronna osoba. Zajmuje się fitnessem, tańcem [link], śpiewaniem [link] oraz pisaniem tekstów piosenek. Jej kariera rozpoczęła się w wieku 7 lat, kiedy wygrała pierwszy konkurs taneczny. Dziś ma własne studio, w którym prowadzi darmowe zajęcia dla dzieci z biednych rodzin. Z tańca wyrosła jej miłość do muzyki. Śpiewała w chórze kościelnym, a wieku 15 lat była członkiem popularnego trio. Przez latynoską publiczność, została okrzyknięta nową „czarną Seleną” [link]. Z kolei w 2014 roku, wzięła udział w popularnym programie The Voice [link]. Zamiłowanie do tańca i muzyki, odkryły w niej kolejną pasję, jaką stała się aktywność fizyczna i sport. Keaira posiada certyfikat ukończenia AFMM (Athletics and Fitness Association of America) w dwóch specjalizacjach. Jest trenerem personalnym i instruktorem kickboxingu.

Na kanale youtube trenerki, znajdziemy zestawy ćwiczeń, które inspirowane są różnymi gatunkami tańca, np. hip-hopem, dancehallem. Bez wątpienia, treningi Keairy to najbardziej taneczne treningi, jakie znajdziemy na youtubie. Łączą ze sobą spalanie kalorii, jak i… darmową naukę tańca. Jeśli jesteś miłośniczką/miłośnikiem tańca i ZUMBY, to treningowe propozycje Keairy, zdecydowanie przypadną Ci do gustu.

Jeśli po przeczytaniu tej notki zechcesz wypróbować któryś z poniższych zestawów ćwiczeń, to nastaw się na żywiołowy, intensywny, szybki trening, który rozrusza każdy mięsień Twojego ciała. Przygotujcie więc sobie ręcznik i butelkę wody. Możecie mi wierzyć na słowo. Wiem, co mówię ponieważ przed napisanie tej notki, postanowiłam przetestować propozycje LaShea. Przez 5 dni, zrobiłam 5 treningów i każdy z nich dał mi porządny wycisk, ale jednocześnie wprowadził w dobry nastrój. Nie ma nic przyjemniejszego niż gubienie „boczków” w sprzyjających, radosnych warunkach. Cóż, wiedzcie jedno: cieszcie się, że nie widzieliście moich wygibasów – z boku, mogło to wyglądać bardzo zabawnie ;-). Poza kanałem youtube, LaShea działa na stronie internetowej MOVE [link], na której (za opłatą) znajdziemy ekskluzywne treningi, porady żywnościowe czy zdrowe przepisy kulinarne.

Poniżej przedstawiam kilkanaście treningów Keairy LaShae. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Taneczne treningi na wszystkie partie ciała

 • 10 Minute Cardio Dance Abs Workout [link]
 • Latin Fat Burn Sizzle Workout [link
 • Cardio Fitness Party Workout [link]
 • Kickboxing [link]
 • Dance Party Cardio Workout [link]
 • Dancehall Workout BURN OVER 500 Calories [link]
 • Hip Hop Tabata Dance Workout [link]
 • Hydraulics Dance Workout [link]
 • Fun HipHop Dance Workout (90’s) [link]

Jeśli jesteście znudzeni treningami, które dotychczas wykonywaliście… Jeżeli macie ochotę na odrobinę świeżości, odrobinę zabawy, to polecam potańczyć, tzn. poćwiczyć z Keairą. Koniecznie dajcie znać, czy zdecydowaliście się zapoznać z  jej treningową twórczością.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o pannie LaShae to zapraszam w następujące miejsca:

Social media, czyli tu znajdziecie Keairę:

Udanego treningu Chudzinki!

 


p.s: Pamiętajcie, że jestem laikiem w kwestii ćwiczeń i to są moje prywatne opinie. Opinie oparte o moje upodobania i preferencje. Nie znam się też na ćwiczeniowej technice więc przed wykonaniem jakiegokolwiek zestawu ćwiczeń, skonsultujecie się z kimś wykwalifikowanym w owym temacie.

Grubaska

Jedna myśl na temat “[Trenerzy] Keaira LaShae

 1. Ćwiczę z Keairą od paru tygodni. Dopiero rozpoczynam drogę ku lepszej sylwetce i nim zacznę zmieniać sposób żywienia, postanowiłam zacząć trenować coś, co mi odpowiada.
  Nie znoszę treningów na macie, statycznych, a w dodatku z sennym głosem trenerki.
  Keaira to petarda. Każdego dnia robię inny trening i jestem zadowolona. Bez zmiany nawyków żywieniowych mam obecnie po kilka cm mniej w obwodach. Teraz tylko do przodu :) pozdrawiam

Dodaj komentarz